The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

ربات تلگرامی مشاوره پزشکی

 

 

کاربران با استارت کردن این ربات تلگرامی می‌توانند در بخش‌های مختلف پزشکی از راهنمایی‌های پزشکان بهره‌مند شوند. پزشکانی در تخصص‌های عمومی، اطفال، زنان، سرطان، قلب، اعصاب و روان، مفاصل و استخوان، تغذیه و رژیم درمانی، پوست و مو و زیبایی و مشاوره زناشویی آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به کاربران هستند.

در بسیاری از موارد ممکن است نیاز به مشورت با یک پزشک را داشته باشید ولی به دلیل مشکل بودن دسترسی به مطب، از مراجعه به پزشک اجتناب کنید! گاهی اوقات مشورت با پزشک می‌تواند موجب آرامش خاطر شده و نگرانی را رفع کرده یا بیمار را برای پیگیری جدی مشکل ترغیب کند؛ در چنین مواردی دسترسی آسان به پزشک می‌تواند بسیار مؤثر واقع شود که ربات مشاوره پزشکی سلام‌پزشک با همین رویکرد فعال شده است.

پاسخگویی به سوالات توسط پزشکان معتبر عضو سازمان نظام پزشکی کشور انجام می‌شود که این یکی از مزایای این ربات به شمار می‌رود. پرسش از پزشک و دریافت مشاوره در زمان و مکان‌هایی که مراجعه اولیه به مطب پزشکان وقت‌گیر بوده یا آسان نیست، امکان ارسال فایل (اسکن آزمایش، عکس سونوگرافی)، در دسترس بودن و سهولت استفاده و نبود نیاز به نصب نرم‌افزار جانبی به صورتی که همه مراحل ارسال مشاوره و پاسخگویی از طریق تلگرام صورت می‌گیرد، از مزیت‌های دیگر این ربات هستند.  

ربات مشاوره پزشکی سلام‌پزشک با شناسه SalamPezeshk_bot@ در تلگرام در دسترس کاربران قرار دارد.